به سامانه حسابداري شخصي، آنلاين و رایگان حساب بيست خوش آمديد
کد شامد: 1-1-686358-65-4-4
ثبت نام

 
 
 

واگذاري يا مشاركت در اجراي يك ايده

موضوع ايده :

بر اساس اين ايده ما قادر خواهيم بود تا يك نوع محصول با كاربري خانگي توليد نمائيم.

معرفي محصول :

اين محصول كاربري خانگي خواهد داشت. همه خانواده مي توانند آنرا خريداري نموده و استفاده نمايند. مي تواند به جزء لاينفك زندگي روزمره تبديل شود. از دستگاه مي توان بصورت روزانه استفاده نمود. دستگاه با برق كار خواهد نمود و در زمره وسايل آشپزخانه قرار مي گيرد. مي تواند در زمره جهيزيه نيز قرار گيرد. خروجي اين دستگاه خوردني سالم است و با توجه به مشكلات بهداشتي و غذائي بسياري از خانواده ترجيح خواهند داد تا آنرا خريداري و استفاده نمايند.

شرايط عمومي كار :

طراحي اين محصول خيلي پيچيده نيست. شكل دستگاه مي تواند دقيقا شبيه پلوپز باشد. تنها بخش گرمايش و مخصوصا فرايند هاي زمانسنجي و كنترل گرمايش آن بايد توسط سيستم ديجيتال كنترل گردد. نمونه مشابه در بازار ايران وجود ندارد. اگر محصول به درستي طراحي و با كيفيت ساخته شود قابليت مصرف كشوري و صادرات خواهد داشت. موضوع مصرف بقدري ساده است كه توليد صنعتي آن و داشتن قيمت معقول مي تواند خريداران زيادي را ترغيب به خريد نمايد.

ساير موارد :

قبل از ورود محصول به بازار لازم است تا نسبت به ثبت ملي و ثبت جهاني اين ايده اقدام نمود چون توليد آن خيلي پيچيده نبوده و همه سازندگان و توليد كنندگان در ذهن خود ايده ساخت مشابه را خواهند داشت و بازار خراب خواهد شد

اين ايده تا كنون در هيچ موردي در ايران و جهان ديده نشده است ( تا آنجا كه ما تحقيق نموده ايم ) بخشي به دلائل خاص فرهنگي است. بنابر اين قابليت شركت در جشنواره هاي مختلف را دارد. همچنين امكان دريافت تسهيلات ساخت ارزان قيمت قطعا فراهم مي باشد. ورود اشخاص حقيقي با پشتوانه مديريتي قوي در اين موضوع قطعا مفيد و سود آور خواهد بود

برآورد هزينه توليد :

حداكثر هزينه رسيدن به محصول يك ميليارد تومان مي باشد. براي توليد محصول قبل از معرفي به بازار و توزيع شديد نيز مي توان يك ميليارد ديگر اضافه نمود.

شركتهاي توليد لوازم خانگي مشابه داخلي يا خارجي، بهترين فرصت را براي توليد خواهند داشت با همين زمينه كاري مي تواند فرايند توليد محصول مشابه ديگري را برنامه ريزي نموده كه اندكي پيچده تر اما آن نيز بازار مصرف دارد.

شرايط واگذاري يا مشاركت در ساخت :

ما آماده ايم كل اين ايده را با گرفتن مبلغ صد ميليون تومان واگذار كنيم

همچنين آماده ايم تا با گرفتن پنجاه ميليون تومان اوليه ، و يكسال ماهانه سقف بيمه و حقوق قانوني اداره كار امتياز ايده را واگذار كنيم اما در طول اين يكسال با فراهم آمدن امكان حضور، در جلسات و فرايند نيز حضور داشته و مساعدت فكري داشته باشيم

همچنين مي توانيم با گرفت 30 تا 40 درصد سهم و گرفتن مبلغ 20 ميليون تومان اوليه، در كار مشاركت داشته باشيم

نتيجه گيري :

اين ايده به تنهائي هم مي تواند يك مجموعه توليدي و صادراتي با گستره بازار كشوري و قابليت صادرات و ارز آوري ايجاد نمايد. مبالغ درخواست شده توسط ما بيشتر براي ارزش دادن و جدي گرفتن موضوع كاري مي باشد. در فرايند برپا سازي اين زمينه كاري خلاقيت، بنيه مالي، قدرت مديريت، قدرت بازارسازي فروش و امكان حفظ امتياز كسب شده از ايده لازمه موفقيت است.

راههاي تماس و انجام واگذاري :

براي واگذاري ابتدا درخواست كننده يكي از سه نوع واگذاري فوق را مشخص نموده و سند پرداخت مناسب با آن گرفته مي شود، سپس ايده باز مي شود.

اين جلسات با حضور مرجع قانوني و حمايتي پارك علم و فناوري يزد انجام خواهد شد.

همه جلسات در يزد (محل سكونت من ) برگزار مي شود.

قبل از برگزاري جلسات فوق زمينه وتوانائي هاي درخواست كننده بررسي و در صورت توانمند دانستن درخواست برگزاري جلسه پذيرفته خواهد شد.

ملاك پذيرش و حتي واگذاري نظر شخصي است

براي تماس با ما از اين مسيرها مي توانيد اقدام كنيد

ايميل aebrs@yahoo.com

همراه : 09382093467

احمد ابراهيمي صدرآبادي يزد