به سامانه حسابداري شخصي، آنلاين و رایگان حساب بيست خوش آمديد
کد شامد: 1-1-686358-65-4-4
ثبت نام

 
 
 
ليست آروزها: قدرت حيرت انگيز احساسات ( این صفحه 5888 مرتبه بازدید شده است )

ليست آروزها

قدرت حيرت انگيز احساسات :

در اين قسمت در مورد مهار كردن قدرت احساسات و فعال كردن قانون جاذبه بحث مي كنيم 

ليست آرزو ها - حساب بيست

 

 يكي از قدرتمندترين عقايد در مورد قانون جاذبه تمركز بروي احساسات بعنوان شيوه اصلي تجربه دنياي پيرامونمان است , آموز هاي قانون جاذبه اغلب مربوط به سيستم راهنماي حسي ما مي باشند احساسات ما بر مبناي سيستم راهنماي حسي ما عمل مي كنند .در دنيا تنها دو احساس بصورت كلي وجود دارد يا احساس خوب و يا احساس بد  . وقتي به موضوعي فكر مي كنيم يا در موقعيتي قرار مي گيريم كه باعث بوجود آوردن احساس بد يا منفي مثل عصبانيت , كلافگي و امثالهم مي شود ما از منبع انرژيمان قطع شده ايم و بر طبق قانون جاذبه چيزهايي را به زندگي مان جذب مي كنيم كه نمي خواهيم بر طبق همين قانون هر چه شدت احساسات بيشتر باشند به همان نسبت چيزهاي بدتري را به زندگي مان جذب مي كنيم يا رويدادهايي را كه نمي خواهيم برايمان رخ مي دهند و دقيقا عكس اين مطلب نيز صادق است . پس اگر ما دائما توجه مان را به احساساتمان جلب كنيم براحتي مي توانيم كنترل اين فرآيند را در دست بگيريم . يكي از مهمترين آموزه هاي قانون جاذبه اهميت احساسات در رسيدن به آرزوها و اينكه احساس كنيم الان آنرا داريم مي باشد .

 پس تصوير و احساسات هسته قانون جاذبه مي باشند:

 اولين قدم اين است كه قادر باشيم تصويري از چيزي كه مي خواهيم را در ذهنمان ايجاد كنيم و آنرا در ذهنمان نگاه داريم و بروي آن تمركز كنيم البته بنظر آسان مي رسد اما براي اينكه بتوانيم آن تصوير را بدون آشفتگي ذهني در ذهنمان نگاه داريم و برويش تمركز كنيم احتياج باندكي تمرين و خلوت داريم شما مي توانيد كنترل ذهنتان را در دست بگيريد و از قدرت تمر كزتان استفاده  كنيد اما بدانيد كه داشتن تصاوير دقيق و  با جزئيات تنها بخشي از از فرآيند كلي است .احساس شما بستگي مستقيم به تصوير ذهني تان دارد كه تا چه حدودي به واقعيت نزديك تر است مثلا وقتي رويايي خوب در ذهنتان داريد اما احساس خوبي در آن مورد نداريد كائنات طبق احساستان به شما پاسخ مي دهد نه تصوير آن ولي برعكس اگر شما احساس خوبي درباره پنداره تان داشته باشيد سپس كائنات هر آنچه را كه مي خواهيد به سمت شما جذب خواهد كرد حتي در مواقعي بهتر از آن را به شما مي دهد، اگر مضطرب يا بي حوصله باشيد شايد باز هم آنرا بدست آوريد اما در مدت زمان بيشتري.

 اگر وقتتان را صرف تجسم بروي اهدافتان و تمركز بروي احساساتتان نمائيد بطوريكه انگار آنها تكميل شده اند و واقعيت دارند آنرا بيهوده تلف نكرده ايد .

 سعي كنيد جزئيات زيادي در مورد چيزي كه مي خواهيد به زندگي تان جذب كنيد را تجسم نمائيد .

 واقعا جالب است تصور كنيد كاتالوگي از كائنات داريد و مي توانيد هر آنچه را كه مي خواهيد از اين كاتالوگ انتخاب نمائيد كافي است ورق بزنيد و تصميم بگيريد كه من دوست دارم اين تجربه را داشته باشم و يا اينكه با اين شخص ملاقات كنم  كافي است به كائنات سفارش بدهيد و كائنات شما را به آن مي رساند .

 وقتي تصاوير دقيق و جامع از چيزي كه مي خواهيد را با احساسات اسرار آميزتان تركيب نمائيد كائنات آن تصوير را قبول كرده و شروع به ارسال اشياء , افراد و فرصت ها به زندگي شما مي كند تا شما را در داشتن چيزهايي كه مي خواهيد حمايت نمايد يا حتي چيزهايي بهتر از آنچه مي خواهيد را به شما بدهد .

 چطور مي توان ليست آرزوهايي تاثير گزار نوشت :

 ليست نيات يا آرزو هسته نرم افزار راز و يكي از قدرتمندترين ابزار براي تحقق قانون جاذبه مي باشد , اين ليست شامل تمام چيزهايي كه شما قصد داريد يا اميد داريد كه به ناحيه اي بخصوص از زندگي تان وارد شود مي باشد . براي هر ناحيه از زندگي تان شما ليست جداگانه اي داريد مثلا 

ليست هايي براي پول و ثروت , روابط ايده آل , معنويت . امثالهم خواهيد داشت .

 اولين قدم براي فعال كردن قانون جاذبه طلب كردن و ايجاد فرماني براي كائنات مي باشد اجازه بدهيد كائنات دقيقا بداند كه شما چه مي خواهيد .

تصور كنيد عصايي جادويي داريد چه آرزوهايي داريد كه مي خواهيد به شما ببخشد ؟

چه  چيزهايي را مي خواهيد وارد يك ناحيه بخصوص از زندگي تان نمائيد ؟

براي مثال ليست مربوط به پروژه پول مي تواند اينچنين باشد :

 يك كيف پر از پول.

 پول از منابعي كه انتظارش را ندارم به سمت من مي آيد.

 من اغلب اوقات برنده جوايز بانكي مي شوم .

 من هميشه 10 % از پولم را پس انداز مي كنم و 10% آنرا مي بخشم .

همانطور كه ملاحضه مي كنيد اين ليست شامل تمام چيزهايي كه آرزو دارم از لحاظ مالي برايم اتفاق بيافتد است، از فكر هاي بزرگ نهراسيد  ؛ افكار هيچ محدوديتي ندارند . كائنات دقيقا مي خواهد بداند كه شما چه چيزي را طلب مي كنيد بايد باور داشته باشيد كه برايتان امكان پذير است و فقط آنرا طلب كنيد .

 اگر شما ليستي از چيزهايي را كه مي خواهيد و ليستي از چيزهايي را كه نمي خواهيد تهيه نمائيد متوجه مي شويد كه ليست دوم بسيار قدرتمند است اين يك عادت ذهني بيش نيست كه به باطن و درون شما مربوط مي شود و مانع آن مي شو د كه دقيقا بدانيد كه چه مي خواهيد از تمرين زير مي توانيد براي تهيه ليستي قدرتمند استفاده نمائيد .

ليستي از چيزهايي را كه نمي خواهيد وارد يك ناحيه بخصوص از زندگي تان شود را تهيه نمائيد مانند :

" من نمي خواهم كارم كشمكش داشته باشد " سپس آنرا معكوس كنيد " من مي خواهم كارم راحت و بدون زحمت باشد "

وقتي ليست تان كامل شد هر يك از آنها را وارد يك رديف جداگانه نماييد و اينكار را تا اتمام ليست ادامه بدهيد ممكن است بعدها موارد جديدي به ذهنتان خطور كند مي توانيد براحتي آنها را به ليست اضافه يا مواردي را از ليست حذف نمائيد پس نگران چيزي نباشيد ؛ هميشه قادر به ويرايش ليست خواهيد بود .

 نيات مانند خطوط تلفن يا موبايل مي باشند وقتي واقعا بدانيم كه چه مي خواهيم آنها شروع به ارسال سيگنال هايي به سرتاسر كائنات مي كنند تا اشخاص و فرصت ها را به زندگي تان جذب كنند .وقتي اين تمرين ساده را كامل كنيد شروع به تجربه كردن اثرات قدرتمند قانون جاذبه در زندگي تان مي كنيد , داشتن آرزوهايي شفاف و با جزئيات به شما در آشكار سازي روياهايتان كمك مي كند .

 شرح جزئيات آرزو :

 چشمانتان را ببنديد و سعي كنيد آنرا با تمام جزئيات در ذهنتان تصوير نمائيد و شرح بدهيد كه واقعا آن چيز چطور بنظر مي رسد ( رنگ , شكل , اندازه و احساسات ) حتي مي توانيد از تصاوير هم براي اين كار استفاده  كنيد همانطور كه مي دانيد يك تصوير بهتر از هزاران كلمه مي باشد .

 هدف اين است كه شما تصوير ذهني كاملا شفاف و با جزئياتي داشته باشيد , نمي توانيد آرزوهايتان را منتقل كنيد اگر آن تصوير  ناقص و يا مبهم باشد , بايد در مورد چيزي كه مي خواهيد كاملا شفاف باشيد و بدانيد كه آن چطور بنظر مي رسد و چه احساسي از داشتن آن داريد !

 شرح پنداره آينده :

 هدفي كه پنداره اي از آن نداريد يك هدف ناقص است , ايجاد پنداره ايجاد سرنوشت در ذهنتان است . اگر بتوانيد چيزي را كه مي خواهيد تجسم نماييد تحقق آن سخت نخواهد بود .

مثلا اگر مي خواهيد تا پايان ماه مبلغ 000, 000, 20 تومان در حساب بانكي تان داشته باشيد كافي از تخيلتان بهره بگيريد و آنرا در قسمت پنداره شرح دهيد انگار كه اتفاق افتاده دقيقا مانند شيوه داستان نويسي كه موضوعي را با تمام جزئيات شرح مي دهد .

  تجسم كنيد كه داريد حساب بانكي تان را مرور مي كنيد و آنرا شرح دهيد .

 چه احساسي داريد وقتي آن مبلغ را به خانه مي آوريد و در اطرافتان پخش مي كنيد .

 چه چيزهايي را با اين مبلغ براي خودتان تهيه مي كنيد .

با اين روش شما ذهنتان را براي داشتن 000, 000, 20 تومان پرورش مي دهيد .

 اينكار را تا زماني كه پنداره تان به واقعيت بدل شود ادامه دهيد براي شروع بد نيست كه خواسته هاي كوچكتري مثل يك وعده غذا ي مفصل يا صرف يك فنجان قهوه با دوستان و امثالهم را داشته باشيد تا اثرات حيرت انگيزه آنرا مشاهده و با قانون جاذبه بيشتر آشنا شويد .

 بروي تصاوير ذهنتان كار كنيد و از امتيازاتي كه به شما مي دهند استفاده نمائيد با اين اراده كه همه آنها متعلق به شما هستند ؛ براي لحظه اي نگران نباشيد آنها به شما تعلق دارند شما بايد باور داشته باشيد كه ايجاد آنها در ذهن با بدست آوردن آنها برابر است .

 اگر احساس خوبي نداريد اين تمرين را تا زمانيكه تمامي احساسات منفي تان سركوب شوند ادامه دهيد انجام اين كار تا زمانيكه آرزوهايتان واقعيت خارجي بيابند ضروري است .

اصل اين مطلب را در آدرس زير مي توانيد بخوانيد :
http://optimistism.blogfa.com/post-46.aspx

 

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

نظر بدهید، سوال کنید و به سوالات جواب بدهید

نام شما
ایمیل
عنوان مطلب
 
متن توضیحات
 
تعداد نظرات کاربران : 2جمع امتیاز ات : 0
تاریخ ثبت : 1395/11/26

http://zendegiroyaie.com

5http://zendegiroyaie.com
در نوشتن قدرتی جادویی نهفته است. نوشتن ابعاد مختلفی از وجود ما را به کار می‌گیرد. در نوشتن مغز، دست و چشم ما درگیر می‌شود. نوشتن ما را به تفکر وامی‌دارد. فکر خلاق است. هر فکر یک ارتعاش و دارای انرژی است. تکرار یک فکر و تقویت این فکر در نهایت به آن واقعیت فیزیکی می‌بخشد. وقتی به زندگی رویایی خود فکر کرده، آن را تصور کرده و در مورد آن شفاف می‌شویم؛ پیام مهمی به ناخودآگاه خود ارسال می‌کنیم. ضمیر ناخودآگاه قدرتی معجزه‌آسا دارد. ناخودآگاه غیر از میلیونها وظیفه‌ای که برای بقای ما دارد، ماموریت تبدیل ا
تاریخ ثبت : 1393/03/25

قانون جذب

4قانون جذب
ممنون از این مطلب واقعا عالی من اعتماد ب نفسم بالا رفته . البته در حال حاضر روی کارهای کوچیک ب برام جواب داده